21 lipca, 2024

wzoryikolory.pl

kolory życia codziennego

Czerczesow: Gdy kobieta decyduje się odejść od swojego męża…

Czerczesow: Gdy kobieta decyduje się odejść od swojego męża...

Stanisław Czerczesow trafił do Legii Warszawa w październiku 2015 roku, kiedy niedługo wcześniej rozstał się z Dynamem Moskwa. Rosjanin pozostawił po sobie bardzo dobre wrażenie w klubie, gdyż w zaledwie osiem miesięcy zdobył z nim mistrzostwo oraz Puchar Polski. Tuż po tym przyjął ofertę przejęcia reprezentacji Rosji, którą prowadził przez pięć lat m.in. podczas MŚ w 2018 roku. Pod koniec grudnia 2021 roku wrócił jednak do piłki klubowej, a jego nowym pracodawcą został węgierski Ferencvaros.

Czerczesow ocenił zaskakujący ruch swojego następcy. „Nie chcę go potępiać” Ostatnio coraz głośniej zaczęło się robić o 60-latku, a wszystko przez doniesienia, że ma zostać nowym selekcjonerem reprezentacji. „Okazało się, że Magomed Adijew, który łączył pracę w reprezentacji i Achmacie Grozny, zdecydował się opuścić drużynę narodową ze względów rodzinnych. Wg informacji Iwana Karpowa polecił on Czerczesowa na swojego następcę” – Teraz portal Srbija Danas przekazał za to, że były trener Legii uderzył w swojego następcę w Ferencvaros Dejana Stankovicia. Legenda , chociaż skompromitowała się w pucharu Węgier, ostatecznie zakończyła sezon z mistrzostwem kraju, więc miała powody do zadowolenia. Mimo to zdecydowała się odejść i podpisać kontrakt ze Spartakiem Moskwa, co nie spodobało się Rosjaninowi.

„Nie chcę go potępiać” – oznajmił. Dodał jednak, że nie rozumie, dlaczego wybrał klub, który nie ma możliwości grać w europejskich pucharach. – Jego decyzja, jego życie – mógł zagrać w el. Ligi Mistrzów. Kiedy kobieta odchodzi od męża do innego mężczyzny, nigdy nie wiadomo, kto ostatecznie będzie szczęśliwszy: kobieta czy mąż, który ją zdradził – stwierdził. Nie do końca wiadomo, o co mu właściwie chodziło, natomiast nie ma wątpliwości, że wciąż jest związany emocjonalnie z rosyjskim klubem.

Miał przecież okazję pracować w nim zarówno jako dyrektor sportowy (2006-07), jak i trener (07-08). zakończył ubiegły sezon na piątym miejscu w tabeli z dorobkiem 50 pkt. Mistrzem kraju po raz szósty z rzędu został Zenit St. Petersburg, który o zaledwie punkt wyprzedził FK Krasnodar oraz Dynamo Moskwa.