20 lipca, 2024

wzoryikolory.pl

kolory życia codziennego

Dlaczego Heynen zdecydował się zostawić swoją żonę dla młodszej modelki z Polski po prawie 30 latach małżeństwa?

Dlaczego Heynen zdecydował się zostawić swoją żonę dla młodszej modelki z Polski po prawie 30 latach małżeństwa?

Vital Heynen, były trener reprezentacji Polski siatkarzy, po rozstaniu z polską kadrą prowadził niemiecką drużynę kobiet, a obecnie jest trenerem chińskiej drużyny narodowej. Heynen przyłapany został niedawno z dużo młodszą partnerką, co wywołało wiele kontrowersji w komentarzach.

Heynen trafił do Polski po raz pierwszy w 2013 roku, kiedy objął BKS Visłę Bydgoszcz. Następnie pracował we Francji, Niemczech i Belgii, a po pięciu latach ponownie przyjechał do Polski, aby zostać selekcjonerem polskiej kadry. Pod jego wodzą drużyna odniosła wiele sukcesów, w tym triumf na mistrzostwach świata, dwukrotne zdobycie medalu (brąz w 2019 roku, srebro w 2021 roku) oraz dwa brązowe medale na mistrzostwach.

Po nieudanym występie olimpijskim w Tokio, Heynen zdecydował się zakończyć pracę z polską reprezentacją, jednak wciąż ma powody, aby powracać do Polski. Partnerka trenera, Aleksandra Grochal, pracowała wcześniej w Polskim Komitecie Olimpijskim, gdzie była zaangażowana między innymi w organizację igrzysk olimpijskich.

Aleksandra Grochal, partnerka trenerska Heynena, ma 26 lat i zajmuje się również modelingiem. Jest związana z międzynarodową agencją modelek Reep Model, mającą siedzibę w Stambule. Na oficjalnej stronie agencji można znaleźć jej portfolio oraz szczegółowe informacje na temat jej wyglądu.