21 lipca, 2024

wzoryikolory.pl

kolory życia codziennego

Ile kosztuje trening z Anną Lewandowską? Cena nie do przecenienia

Ile kosztuje trening z Anną Lewandowską? Cena nie do przecenienia

Anna Lewandowska się nie zatrzymuje i chce podbić Hiszpanię. Po transferze męża do FC Barcelony trenerka fitness wraz z rodziną przeprowadziła się na Półwysep Iberyjski, gdzie zaczęła prężnie rozwijać swoje biznesy.

Niedawno 35-latka w mediach społecznościowych poinformowała, że we wrześniu otworzy multi-butikowe studio w Barcelonie, w którym będzie można ćwiczyć m.in. pilates. Żona kapitana reprezentacji Polski wiele razy podkreślała, że świetnie i szybko zaaklimatyzowała się w Barcelonie, która stała się jej nowym domem.

W sezonie 2023/2024 Lewandowska często odwiedzała Estadi Olimpic Lluis Companys, czyli zastępczy stadion 27-krotnych mistrzów Hiszpanii. Na Półwyspie Iberyjskim 35-latka ma także swoją „Healthy Team”, z którym co jakiś czas organizuje treningi.

„Zawsze chciałam być kobietą niezależną, taką, która zarabia na siebie, która sobie poradzi, która będzie silna w momentach porażki” – mówiła swego czasu Lewandowska w rozmowie z Kubą Wojewódzkim i Piotrem Kędzierskim.

Niebawem w Barcelonie odbędzie się wydarzenie zorganizowane przez Lewandowską. Na 25-28 zaplanowano „Healthy Weekend” (tłum. Zdrowy Weekend), w trakcie którego będzie można nie tylko potańczyć bachatę, ale i nauczyć się gotować tapas.

W programie są m.in. trening z Lewandowską i jej zespołem Healthy Team, padel surf na Morzu Śródziemnym czy też pilates prowadzony przez Adrianę Sintes.

Ci, którzy chcą wybrać się na to wydarzenie, muszą wydać 700 euro, czyli ok. 3 tysiące złotych! Cena zawiera, 5 różnych treningów prowadzonych przez Healthy Team Barcelona, 1 aktywność wodną na Morzu Śródziemnym, 1 niesamowite doświadczenie kulinarne, aby poznać hiszpańską kulturę, 1 zdrowy brunch, idealny do regeneracji po ciężkim treningu z zespołem Healthy Team, 1 lunch nad morzem, prywatne ubezpieczenie, powitalne upominki i więcej niespodzianek – czytamy na stronie hpba.pl.