21 lipca, 2024

wzoryikolory.pl

kolory życia codziennego

Lewandowski skrytykowany, mimo braku udziału w meczu. „Gdybym był w szatni z nim…”

Lewandowski skrytykowany, mimo braku udziału w meczu. "Gdybym był w szatni z nim..."

Zróbmy wszystko, żeby to oni nie mieli tego spokoju w rozgrywaniu, żeby to oni zaczęli się nas bać na tych mistrzostwach. Tylko od nas to zależy. Dlatego wyjdziemy i będziemy robić swoje.

Panowie, spełniajmy marzenia – Wojciech Jagoda skrytykował Roberta Lewandowskiego. Chodzi o jego styl przemówień. Nasza kadra ostatecznie przegrała to starcie 1:2. Napastnik FC Barcelony nie mógł w nim wystąpić z powodu kontuzji.

Z tego powodu temat kapitana polskiej kadry często poruszany jest w mediach. Teraz wypowiedział się o nim Wojciech Jagoda, który skupił się na stylu jego przemówień. Dziennikarz Canal + Sport wprost stwierdził, że Lewandowski jest słabym mówcą.

„Gdybym był z nim w szatni i słyszał takie bezpłciowe opowiadanie 'panowie, musimy, damy radę’, to bym mu na pewno nie uwierzył. Nie miałbym dużej energii. Według mnie nie jest mówcą i nie ma charyzmy, która mogłaby porwać innych” – powiedział w programie na kanale YouTube.

Następnie dodał, że cieszy się jednak, że Lewandowski jest świetnym piłkarzem i może pomagać innym na boisku. Na koniec stwierdził także, że na mówców wybrałby duet Tymoteusz Puchacz – Czesław Michniewicz, ale na boisku wolałby parę Lewandowski – Michał Probierz.

Mecz reprezentacji Polski z Austrią odbędzie się już w najbliższy piątek o godzinie 18:00. Następnie ekipa Probierza zagra jeszcze z Francją. To spotkanie zaplanowane jest na wtorek 25 czerwca o godzinie 18:00.