21 lipca, 2024

wzoryikolory.pl

kolory życia codziennego

Senat szuka dostawcy cateringu do organizacji spotkań z udziałem VIP-ów

Senat szuka dostawcy cateringu do organizacji spotkań z udziałem VIP-ów

Oprócz brania udziału w pracach na posiedzeniach plenarnych i w komisjach, kalendarze, w szczególności marszałka i wicemarszałków, wypełnione są po brzegi spotkaniami z ważnymi osobami z krajowej i zagranicznej sceny politycznej.

Jak informuje „Fakt”, właśnie w tym celu ogłosiła, który ma zostać rozstrzygnięty już za kilka dni, 11 czerwca. Niecałe dwa tygodnie temu. Chociaż w ogłoszeniu o zamówieniu usługi nie podano konkretnej kwoty, jaką izba wyższa parlamentu zamierza na ten cel wydać, to powołując się na zapisy w planie Kancelarii Senatu, dziennik podaje, że przewiduje, że w trakcie trwania umowy – weźmie w nich udział około 900 osób.

Z opisu przedmiotu zamówienia dowiadujemy się, że usługi mają być świadczone „na terenie Kancelarii oraz w innych miejscach wskazanych przez zamawiającego”. Dodano również, że świadczenie usług w formie „bufetowej lub zasiadanej będzie się odbywało sukcesywnie, w miarę potrzeb zamawiającego”.

Spotkania w formie np. serwisu koktajlowego, mogą być jednodniowe albo wielodniowe. Jak czytamy w opisie przedmiotu zamówienia, podmiot, który wygra przetarg, będzie oraz zapewnienia obsługi kelnerskiej i serwisu.

W dokumentacji mowa również o wymaga również, aby propozycje dań były skomponowane z produktów krajowych i inspirowane tradycyjnie przyrządzanymi polskimi potrawami. – Zamawiający (Kancelaria Senatu – red.), szczególnie pochodzących z konkretnych regionów oraz charakteryzujących się tradycyjną metodą produkcji – dodano. Co konkretnie?

Zwycięzca przetargu będzie zobowiązany do dostarczenia deserów, ciast, świeżych owoców oraz. Wspomniano również o dwóch rodzajach zup oraz bezmięsnych i mięsnych daniach gorących.

Kancelaria Senatu zamieściła również, a także co najmniej 20 butelek lokalnych piw polskich.