21 lipca, 2024

wzoryikolory.pl

kolory życia codziennego

Alkahest – najnowsze RPG akcji z niezwykłym światem fantasy

Alkahest - najnowsze RPG akcji z niezwykłym światem fantasy

Alkahest jest przygodowym RPG akcji osadzonym w przyziemnych realiach średniowiecza, który kładzie nacisk na satysfakcjonującą walkę wręcz i duże możliwości interakcji z otoczeniem.

Eksploruj realistyczne lokacje, zgłębiaj tajniki alchemii i zapewnij znaczenie swojemu rodowi. Studio Push On planuje wypuścić ten tytuł na PC i konsolach, chociaż wszystkie platformy nie zostały jeszcze sprecyzowane. Data premiery także pozostaje nieznana.

Słońce wschodzące nad królestwem Kadanor

rzuca długie cienie. Eksploruj pogrążony w feudalnym konflikcie świat, którego losy zależą od kruchej równowagi sił między trzema największymi rodami. Nie jesteś bohaterem, a jedynie najmłodszym synem pomniejszego władcy. Aby zostać kimś, musisz dowieść swojej wartości, przelewając pot i krew.

  • Zbadanie nietypowych goblinich rejz na granicy hrabstwa może być okazją, na którą czekałeś.
  • Udaj się w podróż i eksploruj zamki, lasy, wioski oraz inne realistyczne miejsca, rozmawiaj z ich mieszkańcami i podejmuj interesujące decyzje.
  • Twórz własne kombinacje ataków, którymi zaskoczysz wrogów. Zrzuć na nich drzewo, zepchnij ich w przepaść lub podpal i obróć w popiół.

W Alkahest najważniejszą rolę odgrywa szybka walka wręcz w interaktywnym, dającym pole do popisu środowisku. Zrób wszystko, aby zdobyć przewagę – wykorzystaj alchemiczne mikstury, broń białą, relikty i wiele więcej!

Alchemia w świecie gry

We właściwych rękach zabójcza może się okazać nawet zwykła lina. W pozbawionym magii świecie Alkahest alchemia jest ważnym i złożonym systemem. Trzymaj się receptury lub mieszaj zebrane składniki według własnego uznania.

  • Stworzone substancje możesz cisnąć we wrogów, wykorzystać do pokrycia broni, podrzucić do kieszeni postaci NPC, a nawet wypić. W każdym przypadku rezultat może być trudny do przewidzenia.
  • Gęsty wywar niosący śmierć czy dodający kurażu trunek – co uda Ci się uwarzyć?

Za jakość i rzetelność powyższej treści ręczy Wojtini.