21 lipca, 2024

wzoryikolory.pl

kolory życia codziennego

Polska kontra Holandia: Probierz ma zaskakujący plan, który może zaskoczyć Koemana

Polska kontra Holandia: Probierz ma zaskakujący plan, który może zaskoczyć Koemana

Trzeci dzień mistrzostw Europy, to czas na pierwszy reprezentacji Polski. O 15:00 na Volksparkstadion w Hamburgu drużyna zagra z Holandią. W tej grupie czekają nas jeszcze z Austrią oraz Francją. Zdecydowanym faworytem spotkania będzie zespół Ronalda Koemana. I to nie tylko z uwagi na kontuzję, która najpewniej wykluczy z gry Roberta Lewandowskiego.

Polacy do tej pory grali z Holendrami 19 razy. Wygraliśmy tylko trzykrotnie, przegraliśmy aż dziewięć spotkań. Ostatni raz ograliśmy tego przeciwnika w 1979 r.

W specjalnym programie Sport.pl Live przed meczem – Holandia gośćmi Konrada Fersztera będą dwukrotny mistrz Polski i pięciokrotny reprezentant Polski Jakub Kosecki oraz dziennikarz stacji Eleven Sports Tomasz Zieliński.

W programie omówimy nastroje przed meczem oraz sposoby, w jaki drużyna Probierza może zaskoczyć faworyzowanego przeciwnika. Przeanalizujemy też skład, w jakim rozpocznie mecz z Holendrami. Czy w wyjściowej jedenastce znajdzie się kontuzjowany ostatnio Paweł Dawidowicz? Na kogo Probierz postawi w środku pola? I w końcu, kto zajmie miejsce Lewandowskiego i jak selekcjoner zestawi naszą linię ataku?

Odpowiedzi na wszystkie pytania już od 14:00 w programie Sport.pl Live. Do zobaczenia!