21 lipca, 2024

wzoryikolory.pl

kolory życia codziennego

Wulgarna wypowiedź Donalda Trumpa wyciekła: nazwał Bidena „starą kupą g*wna”

Wulgarna wypowiedź Donalda Trumpa wyciekła: nazwał Bidena "starą kupą g*wna"

W trwa, a portal The dotarł do nagrania przedstawiającego Donalda Trumpa siedzącego w elektrycznym wózku golfowym wraz ze swoim synem Barronem. Kandydat na prezydenta miał ocenić w rozmowie z osobą trzymającą kamerę kontrowersyjną debatę w wykonaniu Joe Bidena.

Na nagraniu Trump nazwał m.in. Joe Bidena „starą, zdezelowaną kupą g*wna” (ang. old, broken down pile of crap). Donald Trump skomentował debatę. „Zdezelowana kupa g*wna”, Kamala jest „tak ku***sko zła”.

Krótkie nagranie o niskiej jakości rozpoczyna się od pytania Donalda Trumpa skierowanego najprawdopodobniej do młodych mężczyzn o opinię, jak poradził sobie z debatą, mówiąc to, wyjmował banknot. W odpowiedzi usłyszał słowa „fantastycznie” i „niesamowicie”.

  • Skopałem tę starą, zdezelowaną kupę g*wna? – zapytał polityk, na co osoby, które go nagrywały, przytaknęły, biorąc pieniądze.
  • On po prostu zrezygnował, wiecie? On rezygnuje z wyścigu. Wyrzuciłem go z wyścigu, a to oznacza, że mamy Kamalę – miał powiedzieć Donald Trump o Kamali, obecnej wiceprezydentce USA.
  • Ona jest taka zła. Jest taka żałosna. Jest po prostu tak ku***sko zła – słyszymy na nagraniu.

Wyobrażasz sobie tego gościa radzącego sobie z Putinem i prezydentem Chin, który jest zaciekłą osobą? To zaciekły człowiek, bardzo twardy gość – miał stwierdzić Donald Trump. Na koniec polityk ponownie przypomniał o rzekomym ogłoszeniu rezygnacji Joe Bidena z .

Zespół Donalda Trumpa wydał kontrowersyjne oświadczenie. „Joe Biden się nie nadaje”. Dziennikarze portalu „The Daily Beast” poprosili o komentarz Stephena Cheunga, który jest rzecznikiem kampanii Donalda Trumpa. W odpowiedzi otrzymali wcześniej wydane oświadczenie na temat „całkowitego upadku” Partii Demokratycznej.

„Każdy Demokrata, który wzywa Crooked Joe Bidena do ustąpienia, kiedyś był zwolennikiem Bidena i jego nieudanej polityki, która prowadzi do ekstremalnej inflacji, otwartych granic i chaosu w kraju i za granicą” – brzmiał fragment oświadczenia.

Ponadto w publikacji stwierdzono, że „Joe Biden jest słaby, nieudolny, nieuczciwy i nie nadaje się do Białego Domu”.

„The New York Times” poinformował 3 lipca, że zdaniem jednej z osób z otoczenia Joe Bidena „zdaje on sobie sprawę, że może nie być w stanie uratować swojej kandydatury”. Jak ocenili dziennikarze, był to sygnał, że prezydent zamierza wycofać się z wyścigu. Biały Dom zdementował jednak te informacje. Więcej informacji na ten temat znajduje się w artykule: ” „.