20 lipca, 2024

wzoryikolory.pl

kolory życia codziennego

Trinity Fusion: dynamiczna gra typu roguelike zadebiutuje także na konsoli Nintendo Switch

Trinity Fusion: dynamiczna gra typu roguelike zadebiutuje także na konsoli Nintendo Switch

Trinity Fusion to produkcja łącząca roguelike akcji z metroidvanią. Tytuł ten zawitał na PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One i PC pod koniec 2023 roku. Przedstawiciele firmy Angry Mob Games planują również wypuścić swoje dzieło na sprzęcie Nintendo. Dowiedzieliśmy się, że gra Trinity Fusion trafi na konsolę Switch już 1 sierpnia 2024 roku. Ruszyła przedsprzedaż na łamach Nintendo eShop.

Opanuj kontrolę

Nad swoimi równoległymi istotami w misji ratowania umierającego multiversum w tej grze akcji platformowej typu rogue-lite! Prześledź ciemne, science fiction światy i weź udział w szybkich, płynnych i precyzyjnych walkach. Różne gałęzie multiversum zawsze się zmieniają.

  • Walcz przez połączenie poziomów generowanych proceduralnie oraz ręcznie tworzonych wyzwań i aren, które wystawią twoje umiejętności na próbę.
  • Poziomy z grafiką 3D są płynnie skonstruowane z setek ręcznie wykonanych pomieszczeń.
  • Z bronią i systemami ataku, które wykorzystują nasze wcześniejsze doświadczenie z grami walki.

Będziesz ślizgać się, mknąć i unikać między atakami wroga, odpierając się arsenałem satysfakcjonujących specjalnych broni i umiejętności. Odblokuj stałe ulepszenia w Hubie i odkryj nowe punkty początkowe dla swojego biegu, odzyskując główne lokalizacje w każdym wszechświecie.

Postęp w grze

Utknąłeś w jednym obszarze? Rozpocznij następny bieg w innym miejscu! Niezależnie od tego, gdzie umierasz, lub który punkt startowy wybierasz, zawsze robisz postęp gdzieś.

Za jakość i rzetelność powyższej treści ręczy Wojtini.